Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! close
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

PREZENTY MIESIĄCA DO ZAMÓWIEŃ

PREZENTY MIESIĄCA DO ZAMÓWIEŃ

PREZENTY MIESIĄCA DO ZAMÓWIEŃ

Przyjemność jest największa wtedy, kiedy można się nią podzielić z innymi. Dlatego też do każdego zamówienia w naszym sklepie internetowym dołączamy prezent, abyś mógł podzielić się nim z bliskimi. 

Produkty Feniks Sp. z o.o. charakteryzuje ekologiczne działanie i dbałość o środowisko.

Pośród nich  znajdziesz produkty przeznaczone do szerokiego zastosowania, które w pełni dopasują się do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

.

DOM I OGRÓD

Najbardziej udomowiona forma ognia to właśnie nasze kominki i piece. Z Ekopodpałkami poznasz najciekawsze sposoby, aby rozpalanie kominka i pieca stało się łatwością. 

Wypalacze sadzy są substancjami które ułatwiają pełne utlenianie pozostałych w palenisku resztek  paliwa.

Regularne stosowanie wypalaczy jest to bardzo dobry krok w stronę polepszenia jakości powietrza w Polsce, jako że wypalacze te zmniejszają emisję pyłów, dwutlenku siarki oraz tlenków azotu do atmosfery.

Pochodnie świetlne z czasem palenia nawet do dwóch godzin, na pewno oświetlą i umilą niejedną pochmurną noc.

DEKORACJE

Szeroką gamę zastosowania posiada dekoracyjna wełna drzewna, która sprawdzi się w  pakowania prezentów, koszy wiklinowych, skrzynek na wino oraz zabezpieczania podczas transportu (np. ceramiki, szkła, kosmetyków, warzyw i owoców).

Jako element dekoracyjny w pełni sprawdzą się podpórki do kwiatów, które są odpowiednikiem podpórki z włókna kokosowego.

Ręcznie robiona znajdzie zastosowanie w ogrodnictwie - do roślin doniczkowych oraz florystyce.

Lina z wełny drzewnej: to produkt w pełni naturalny, wyprodukowany w 100% z naturalnego drewna, bez zawartości środków chemicznych. Charakteryzuje się naturalnością oraz długą żywotnością. Doskonale uszczelniają przestrzenie miedzy balami w domach drewnianych. Jednocześnie przepuszcza powietrze i parę wodną gwarantując przy tym wentylację przestrzeni. Nie można także pominąć wątku estetycznego takiego rozwiązania wpływającego na poprawę szczelności termicznej budynku.

.

Znajdź nas na naszej stronie na Facebooku (profil Feniks Sp. z o.o.) i Instagramie (@feniks_eko).

.

.

Tagi: podpałka rozpałka ekopodpałka ekorozpałka eko podpałka eko rozpałka podpałka ekologiczna podpałka feniks rozpalanie w kominku rozpalanie w piecu rozpalanie grilla rozpałka ekologiczna rozpałka feniks producent podpałek producent rozpałek producent chocianów feniks fenix feniks ekopodpalka feniks eko podpalka feniks ekorozpalka feniks eko rozpalka feniks podpalka podpalka do grilla podpalka do kominka rozpalka do grilla rozpalka do kominka podpalka do rozpalania kominka rozpalka do rozpalania kominka podpalka do rozpalania grilla podpalka do podpalania podpalka do rozpalania wełna drzewna mszenie wełnianka wiolina wolina dekoracyjna wełna drzewna wełna feniks wełna fenix sianko dekoracyjne sianko do pakowania prezentów wełna do pakowania koszy pakowanie koszy upominkowych kosze upominkowe wypełniacz wypełniacz do pakowania prezentów wypełniacz do paczek sianko do butelek na wino sianko sizal rafia wypalacz sadzy feniks wypalacz sadzy sadpal nitrolen sp nitrolen wypalacz smoly wypalacz wypalacz do kominka wypalacz do pieca sadpal II do czyszczenia kominka i pieca do czyszczenia kominka do czyszczenia pieca preparat do czyszczenia kominka czujnik czadu czujnik gazu czujniki detektor gazu detektor czadu detektor podpórka do kwiatów podpórki do kwiatów liny z wełny drzewnej sznur do uszczelniania sznur drzewny podpórka eko ściółka ekościółka ściółka naturalna ściółka dla zwierząt odstraszacz kretów preparat do odstraszania kretów przeciw kretom na krety podpałko zapałka podpałko rozpałka zapałki zapałki kominkowe zapałki zniczowe producent zapałek zapałki feniks podpałka do węgla kamiennego rozpałka do węgla kamiennego podpałka do ekogroszku rozpałka do ekogroszku ekogroszek węgiel drzewny drewno kominkowe drewno rozpałkowe miał pellet węgiel kamienny produkty ekologiczne ekologiczne naturalne ecologiczne dobra podpałka dobra rozpałka prezent prezent miesiąca gratis

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
e-mail: (Nie publikowany)
Komentarz:
Wpisz kod

Kategorie

Najczęściej kupowane

Informacja

Promocje

Najnowsze recenzje

Opineo.pl

Opinie o nas

Nick: kucirys, dodano: 31 lipca 2018 | 18:08
sklep internetowy: Ekopodpalka.pl
Polecam w 100%
Przeczytaj opinię
Nick: Bartek, dodano: 27 lipca 2018 | 22:38
sklep internetowy: Ekopodpalka.pl
Wszystko OK
Przeczytaj opinię
Nick: Michał Krzyżanowski, dodano: 15 lipca 2018 | 12:29
sklep internetowy: Ekopodpalka.pl
Super 5+
Przeczytaj opinię