Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony! close
You are using an outdated browser. For a faster, safer browsing experience, upgrade for free today.

WYCZYŚĆ PIEC PRZED SEZONEM GRZEWCZYM

WYCZYŚĆ PIEC PRZED SEZONEM GRZEWCZYM

WYCZYŚĆ PIEC PRZED SEZONEM GRZEWCZYM- Wypalacz Sadzy GRATIS

Stosowanie Wypalaczy Sadzy, to bardzo dobry krok w stronę polepszenia jakości powietrza w Polsce. Wypalacze te zmniejszają emisję pyłów, dwutlenku siarki oraz tlenków azotu do atmosfery. Są to substancje, które ułatwiają pełne utlenianie pozostałych w palenisku resztek paliwa. Preparaty te zmniejszają przyczepność pyłów i sadzy we wszystkich dymno-gazowych kanałach aż do wylotu kominowego włącznie.

W wyniku regularnego stosowania Wypalaczy Sadzy polepszymy sprawność naszego pieca, co wpłynie również na oszczędności związane z wykorzystaniem mniejszej ilości paliwa i węgla. Wypalacze likwidują istniejący osad, jak również zapobiegają ich ponownemu powstawaniu.

Odbierz w prezencie: Wypalacz Sadzy Nitrolen 40szt. do swojego zamówienia w naszym sklepie internetowym, już od 69 zł.

Zapisz się do newslettera, aby otrzymać kod rabatowy, który uprawnia Cię do skorzystania z promocji.Znajdź nas na naszej stronie na Facebooku (profil Feniks Sp. z o.o.) i Instagramie (@feniks_eko).

.

*Oferta ważna do 12.09.2019

*Oferta ważna tylko dla zapisanych do Newslettera.

.

Tagi: podpałka rozpałka ekopodpałka ekorozpałka eko podpałka eko rozpałka podpałka ekologiczna podpałka feniks rozpalanie w kominku rozpalanie w piecu rozpalanie grilla rozpałka ekologiczna rozpałka feniks producent podpałek producent rozpałek producent chocianów feniks fenix feniks ekopodpalka feniks eko podpalka feniks ekorozpalka feniks eko rozpalka feniks podpalka podpalka do grilla podpalka do kominka rozpalka do grilla rozpalka do kominka podpalka do rozpalania kominka rozpalka do rozpalania kominka podpalka do rozpalania grilla podpalka do podpalania podpalka do rozpalania wełna drzewna mszenie wełnianka wiolina wolina dekoracyjna wełna drzewna wełna feniks wełna fenix sianko dekoracyjne sianko do pakowania prezentów wełna do pakowania koszy pakowanie koszy upominkowych kosze upominkowe wypełniacz wypełniacz do pakowania prezentów wypełniacz do paczek sianko do butelek na wino sianko sizal rafia wypalacz sadzy feniks wypalacz sadzy sadpal nitrolen sp nitrolen wypalacz smoly wypalacz wypalacz do kominka wypalacz do pieca sadpal II do czyszczenia kominka i pieca do czyszczenia kominka do czyszczenia pieca preparat do czyszczenia kominka czujnik czadu czujnik gazu czujniki detektor gazu detektor czadu detektor podpórka do kwiatów podpórki do kwiatów liny z wełny drzewnej sznur do uszczelniania sznur drzewny podpórka eko ściółka ekościółka ściółka naturalna ściółka dla zwierząt odstraszacz kretów preparat do odstraszania kretów przeciw kretom na krety podpałko zapałka podpałko rozpałka zapałki zapałki kominkowe zapałki zniczowe producent zapałek zapałki feniks podpałka do węgla kamiennego rozpałka do węgla kamiennego podpałka do ekogroszku rozpałka do ekogroszku ekogroszek węgiel drzewny drewno kominkowe drewno rozpałkowe miał pellet węgiel kamienny produkty ekologiczne ekologiczne naturalne ecologiczne dobra podpałka dobra rozpałka prezent gratis promocja jakość powietrza jak poprawić jakość powietrza

Zostaw odpowiedź

Wszystkie pola są wymagane

Imię:
e-mail: (Nie publikowany)
Komentarz:
Wpisz kod