TERRA 1000L - ZIEMIA UNIWERSALNA DO WARZYW I KWIATÓW (50x20l)
Opis
Ziemia uniwersalna Terra Feniks 1000l (20l x 50)
To gotowe do użycia podłoże przygotowane z wyselekcjonowanych substratów torfowych i kompostu z dodatkiem odpowiedniej ilości mineralnego nawozu wieloskładnikowego o neutralnym pH: 5,2-6,2 i zasoleniu NaCl poniżej 2,0 g/l.
Paleta ziemi pakowana: 50 worków o pojemności 20 litrów - łącznie 1000 litrów ziemi co odpowiada wadze ok.: 550kg.
DOSKONAŁE PODŁOŻE DO:
- ZAKŁADANIA WARZYWNYCH OGRÓDKÓW
- ROŚLIN OZDOBNYCH,
- KWIATÓW BALKONOWYCH I OGRODOWYCH,
- NASADZEŃ W MAŁYCH I DUŻYCH POJEMNIKACH (TAKŻE DO KLOMBÓW I RABAT)
- WYSIEWU I FLANCOWANIA
Zastosowanie: do warzyw, kwiatów i owoców
Skład: substrat torfowy, kompost, nawóz wieloskładnikowy
Właściwości:
- odczyn pH: 5,2 - 6,2
- zasolenie: NaCl poniżej 2,0 g/l
- Postać: stała, sypka, frakcja: 0-20 mm
*deklarowane wartości dotyczą wyłącznie wyrobu świeżego. Przed użyciem zaleca się wykonanie analizy chemicznej, gdyż skład przechowywanego podłoża może ulec zmianie.
Należy przechowywać w oryginalnym opakowaniu, w suchym i nienasłonecznionym miejscu. Ze względu na naturalne pochodzenie składników, wyrób może zawierać właściwe dla siebie organizmy. W trakcie wytwarzania nie stosowano odkażania chemicznego lub termicznego.
Nr decyzji MRiRW: P-63/17. Norma: PN-EN 12580. Wyprodukowano w Polsce.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.